TROŠKOVI PRIJEVOZA UČENIKA

Autor: Diana Milinović, 19. 5. 2020.

POSTUPAK IZDAVANJA POTVRDI

- potvrdu možete preuzeti u školi ( osobno)

- potvrdu možete zatražiti putem našeg e-maila ( pod kontakti) i u e-mailu napisati podatke: ime i prezime učenika, mjesto naukovanja ili praktične nastave - pri tome paziti da je udaljenost između mjesta naukovanja i adrese  stanovanja više od 5 km ili razlog za kupovnu karte kao što je dopunski rad, državna matura.

Potvrdu ćemo poslati na isti e-mail

U točki 5. Upute o načinu provođenja Odluke o kriterijima i načinu financiranja troškova javnog prijevoza redovitih učenika srednjih škola za školsku godinu 2019./2020. (u daljnjem tekstu: Uputa) pojašnjava se način sufinanciranja međumjesnog prijevoza kod provođenja praktične nastave, vježbi te stručne prakse učenika srednjih škola. Tekst Upute možete preuzeti pod opširnije.

UPUTA MZO-a koju prenosimo u cijelosti:

Sastavni dio završnog rada kod učenika strukovnih škola je i praktični dio koji učenici moraju odraditi. S obzirom na trenutne okolnosti vezano za epidemiju COVID 19, u kojima se  nastava održava on-line, učenici strukovnih škola koji obavljaju stručnu praksu kod poslodavca i u školi, imaju i pravo na sufinanciranje prijevoza prema navedenoj točki 5. Upute.

Zbog mnogobrojnih upita, molimo osnivače srednjoškolskih ustanova da obavijeste prijevoznike da se sufinanciranje prijevoza i dalje provodi na način opisan u točki 5. Upute.

S poštovanjem,

« Svibanj 2024 »

Obrtnička škola Opatija / Bože Milanovića 3, HR-51410 Opatija / www.ss-obrtnicka-opatija.skole.hr / ured@ss-obrtnicka-opatija.skole.hr